Information icon
Trustpilot logo

Vstupenky na MotoGP Portimão | Oficiální vstupenky na MotoGP

Navštivte MotoGP Portugalska - Ujišťujeme vás o 100% záruce vstupenek

Vstupenky na MotoGP Portimao jsou opět v prodeji! Na tuto událost nabízíme různé typy vstupenek. Pokud chcete navštívit MotoGP na celý závodní víkend, můžete si vybrat víkendové 3 denní vstupenky. Můžete si vybrat z různých tribun, kde byste chtěli sedět. Pokud dáváte přednost návštěvě trati na jeden den, můžete si vybrat i nedělní vstupenky. Po celý závodní víkend probíhají na okruhu aktivity, pokud si chcete udělat víkend, nabízíme cestovní balíčky. Můžete si tak vybrat tři nebo čtyři noci. Dbáme na to, abyste si víkend užili bez starostí, proto nabízíme také transfery z hotelu na okruh a naopak. Na místě jsou k dispozici naši průvodci, na které se můžete obrátit s dotazy.

visa Pay icon mastercard Pay icon amex Pay icon vpay Pay icon maestro Pay icon moneyorder Pay icon
Pro váš nezapomenutelný zážitek z motoristického sportu

Více než 850 000 nadšených fanoušků motorsportu zažilo nezapomenutelný zážitek díky našemu bezkonkurenčnímu důrazu na detail a vášni pro motorsport.

• USP icon numbered Rezervovaná a očíslovaná místa vedle sebe

Každá vstupenka má vyhrazené místo k sezení s číslem, abyste měli své místo k sezení jisté! Náš sofistikovaný systém rozdělování míst k sezení dosahuje 99,8% úspěšnosti, aby zajistil sedadla vedle sebe! Pokud by se něco nepodařilo, stačí nám zavolat.

• Email icon ticket Okamžité zaslání prostřednictvím e-mailu zdarma

Ihned po obdržení platby obdržíte buď přímo vstupenky, nebo alternativně voucher na vstupenky přes e-mail. Vzhledem k tomu, že kontingenty vstupenek vydávají pořadatelé přímo a často až krátce před akcí, nemáme v Global-Tickets žádný přímý vliv na dobu expedice.

• USP icon ticket Vstupenky jsou 100% pojištěné

Vaše objednávka je u nás v bezpečných rukou. Nenesete tedy žádné riziko doručení.

Více informací
Thumbnail_GT_our_products
Vaše zkušenosti s Global-Tickets
Nezapomenutelné chvíle s Global-Tickets. S námi získáte exkluzivní vstupenky, prvotřídní cestovní balíčky, VIP nabídky i zážitky z glampingu a kempování. Prostě vše „pro fanoušky“!
Proč Global-Tickets?

Nabízíme nejvíce výhod, a proto si u nás zakoupilo vstupenky a cestovní balíčky již více než 850 000 nadšených fanoušků motorsportu.

• USP icon seat Místa k sezení vedle sebe

Náš sofistikovaný systém rozdělování míst k sezení dosahuje 99,8% úspěšnosti, aby zajistil sedadla vedle sebe! Pokud by se něco nepodařilo, stačí nám zavolat.

• USP icon numbered Rezervovaná a očíslovaná místa k sezení

U nás naleznete snadno místa k sezení na tribuně. Každá vstupenka má vyhrazené místo k sezení s číslem, abyste měli své místo k sezení jisté!

• USP icon ticket Okamžité zaslání prostřednictvím e-mailu zdarma

Objevte historii MotoGP Portimão - Objednejte si vstupenky na MotoGP Portimão

Závod MotoGP Portimão je ve srovnání s ostatními okruhy v závodním kalendáři považován za poměrně nový. Okruh Algarve Interntational Circuit byl postaven v roce 2008. Autorem okruhu je portugalský architekt Ricardo Pina. Prvním podnikem, který se zde jel, byl závod WSBK, od té doby získal okruh mezinárodní uznání. V roce 2020 byl okruh zařazen do kalendáře motogp. Okruh zůstává oblíbeným cílem fanoušků motorsportu, kteří hledají kvalitní závody.

Vstupenky na MotoGP Portimão vám poskytnou nezapomenutelný zážitek

Závod MotoGP Portimão 2024 byl velkolepý. Jorge Martin skončil na prvním místě. Neobešlo se to však bez nehod. Jezdci Marquez a Bagnaia měli nehodu. Oba dojeli do páté zatáčky a poté se Marquez pokusil Bagnaie předjet, to však způsobilo, že do Bagnaie narazil, což je oba vyřadilo z dostihu. Mělo se za to, že Vinales by mohl dojet první, jenže po nehodě byl najednou pomalejší. Závod MotoGP byl kvůli mnoha dojíždějícím jezdcům a nehodě neuvěřitelně nervózní.

Aktivity o víkendu MotoGP Portimao

V Portimau se můžete věnovat také mnoha aktivitám. I když není nutně nejteplejší období roku, stále si můžete užít procházky po krásných plážích. Jednou z nejznámějších pláží v Portimau je Praia da Rocha. Můžete se také rozhodnout pro prohlídku historických památek. Můžete například navštívit staré město Portimão a zajít do Igreja Matriz. Tento kostel má bohatou historii. Navštívit můžete také mnoho místních trhů. V Portimau se nachází také proslulá vinice, konkrétně Vinho Verde. Zde se můžete zúčastnit ochutnávky vín. O víkendu, kdy se v Portimau konají závody MotoGP, se můžete věnovat strašně moc aktivitám.